Բոլոր Հայտարարությունները
- 13 փետրվար 2026 Դարձիր կլիմայի փոփոխության դեմ պայքարի առաջնորդ
- 12 փետրվար 2026 Մշակվում է Միհրան Բալասանյանի՝ Արմավիրի մարզի Վաղարշապատ համայնքի Էջմիածին քաղաքի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսւրսից՝ 2.77 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 12 փետրվար 2026 Մշակվում է Վաչիկ Ավագյանի՝ Վայոց ձորի մարզի Վայք համայնքի Հերհեր բնակավայրի վարչական տարածքում ձկնաբուծական նպատակով՝ Հերհեր գետից՝ 50.0 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է Գեղամ Թերեզյանի՝ Սրմավիրի մարզի Արաքս համայնքի Գայ բնակավայրի վարչական տարածքում ձկնաբուծական նպատակով՝ դրենաժային համակարգից՝ 120.0 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «Արտաշատի պահածոների գործարան» ԲԲԸ-ի՝ Սրարատի մարզի Արտաշատ համայնքի Արտաշատ քաղաքի վարչական տարածքում ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ համապատասխանաբար՝ 59.0 լ/վ և 1.46 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «ՄՏԿ» ՓԲԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան համայնքի Արամուս բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 2.60 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է Արմեն Կարապետյանի՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան համայնքի Մայակովսկի բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 0.36 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «Ձորի Թաղ» ՍՊԸ-ի՝ Երևան քաղաքի Նոր Նորք վարչական շրջանի տարածքում ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 4.5 հա գյուղատնտեսական/ոռոգում և այլ նպատակներով համապատասխանաբար 2.86 լ/վ և 0.226 լ/վ ջրաքանակներով ջրառների ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է Տիգրան Մխիթարյանի՝ Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի Գետաշեն բնակավայրի վարչական տարածքում 6.0 հա գյուղատնտեսական/ոռոգման նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 7.9 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է Եվա Վարդանյանի՝ Կոտայքի մարզի Ջրվեժ համայնքի Ջրվեժ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «Հելլա Սիստեմս» ՍՊԸ-ի կողմից՝ Արարատի մարզի Մասիս համայնքի Ռանչպար բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով դրենաժային համակարգից 9.4 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «Կապավոր» ՍՊԸ-ի՝ Գեղարքունիքի մարզի Վարդենիս համայնքի Խաչաղբյուր բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 11 փետրվար 2026 Մշակվում է «Ալվան» ՍՊԸ-ի՝ Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի Լուկաշին բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է Ռոբերտ Ղազարյանի կողմից՝ Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ համայնքի Արտանիշ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է Նարեկ Ղարիբյանի կողմից՝ Արարատի մարզի Մասիս համայնքի Հայանիստ բնակավայրի վարչական տարածքում գյուղատնտեսական /ոռոգում/ նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից 6.86 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է Արմեն Բալդրյանի՝ Կոտայքի մարզի Ջրվեժ համայնքի Ձորաղբյուր բնակավայրի վարչական տարածքում այլ /կոմունալ-կենցաղային/ նպատակով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 0.50 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է Նարեկ Ղարիբյանի կողմից Արարատի մարզի Մասիս համայնքի Հայանիստ բնակավայրի վարչական տարածքում գյուղատնտեսական /ոռոգում/ նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է Լոռու մարզի Ալավերդի համայնքի Շնող և Թեղուտ բնակավայրերի վարչական տարածքներում գյուղատնտեսական /ոռոգում/ նպատակով Շնող գետից 79.67 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 10 փետրվար 2026 Մշակվում է «Պիոն» ՍՊԸ-ի կողմից՝ Կոտայքի մարզի Չարենցավան համայնքի Ալափարս բնակավայրի վարչական տարածքում հորատման նպատակով ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը:
- 6 փետրվար 2026 Մշակվում է Ամբակում Գրիգորյանի՝ Կոտայքի մարզի Գառնի համայնքի Գառնի բնակավայրի վարչական տարածքում ձկնաբուծական նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 6 փետրվար 2026 Մշակվում է «Ջանիկյան» ՍՊԸ-ի՝ Գեղարքունիքի մարզի Սևան համայնքի Ծովագյուղ բնակավայրի վարչական տարածքում այլ /կոմունալ-կենցաղային/ նպատակով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից 1,25 լ/վ ջրաքանակով ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 3 փետրվար 2026 Մշակվում է «Արագածոտն» ՋՕԸ-ի՝ Արագածոտնի մարզի Աշտարակ համայնքի Օշական բնակավայրի վարչական տարածքում 12.09 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 3 փետրվար 2026 Մշակվում է «Արագածոտն» ՋՕԸ-ի՝ Արագածոտնի մարզի Աշտարակ համայնքի Ոսկեհատ բնակավայրի վարչական տարածքում 9.84 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 2 փետրվար 2026 Մշակվում է Անահիտ Դավթյանի՝ Գեղարքունիքի մարզի Մարտունու համայնքի Վարդենիկ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 2 փետրվար 2026 Մշակվում է Սպարտակ Օհանյանի՝ Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ համայնքի Արտանիշ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 20 հունվար 2026 Մշակվում է «Ակունքի Դրախտ» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Ակունք համայնքի Ակունք բնակավայրի վարչական տաչրածքում ձկնաբուծական նպատակով՝ երկու բնական աղբյուրից՝ 16.87 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 20 հունվար 2026 Մշակվում է «Մեղրաձոր Գոլդ» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Ծաղկաձոր համայնքի Մեղրաձոր բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով՝ Մարմարիկ և Գոմուր գետերից՝ 9. 68 լ/վ և բնական աղբյուրից՝ 0,114 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 15 հունվար 2026 Մշակվում է «Արևմտյան Կաննի» ՍՊԸ-ի՝ Արարատի մարզի Արտաշատ համայնքի Հովտաշեն բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով՝ փոսորակ-լճակից՝ 10.0 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 13 հունվար 2026 Մշակվում է «Կապավոր» ՍՊԸ-ի՝ Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջանում արդյունաբերական և գյուղատնտեսական նպատակներով՝ ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ համապատասխանաբար՝ 1.09 լ/վ և 1.81 լ/վ ջրաքանակներով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը